Sól drogowa

 

Ile może kosztować utrzymanie bezpiecznego chodnika zimą? Jak wygląda sól drogowa, techniczna?
Ile soli muszę wysypać na chodnik żeby rozmrozić lód?


To najczęstsze pytania dozorców, właścicieli nieruchomości, którzy dbają o bezpieczeństwo na swoich terenach. Najlepszym i najtańszym  środkiem do zwalczania gołoledzi jest sól drogowa, która dzięki dużym kryształom stopniowo rozmraża lód.

Sól kamienna jest szybkim i tanim sposobem w walce z lodem: jest to sól do sypania na drogę, sól do sypania na chodniki , sól do sypania na parkingi, sól do sypania na dużych powierzchniach, sól na podjazdy, a co ważne jest w dużych opakowaniach i w większych ilościach możesz zamówić ją z dostawą.

Dostawa soli

Najlepiej zaopatrzyć się w poręczne, duże worki z solą. Każdy właściciel nieruchomości zobowiązany jest utrzymywać odpowiedni stan powierzchni, które użytkują ludzie, więc  pamiętaj o soli ziarnistej, soli nie miałkiej, soli grubej, która zniszczy lód.

 

Cennik soli drogowej

Klienci, którzy kupują sól do spółdzielni mieszkaniowych, sól do dużych powierzchni, sól na parkingi, sól na stacje benzynowe mogą liczyć na rabaty oraz transportdrogową w Pleszewie, turku, Kole, Koninie, Gnieźnie. Swoje transporty                                  

Forma pakowania:

opakowanie jednostkowe:  worek foliowy 5 kg, 25 kg, 50 kg
opakowanie zbiorcze: paleta 1125 kg